Bloknotai, blankai

Kaip tapti įsimintiniems ilgalaikėje perspektyvoje? Būti matomais ne tik internetinėje erdvėje, bet ir ant popieriaus tiesiogine to žodžio prasme. Ar vedate prezentacijas ar kitokius renginius? Tuomet tai puiki galimybė pasinaudoti bloknotais ir blankais, juk šitaip padidinsite žinomumą, o ir žmonėms bus naudinga.


Bloknotai – tai tokie kaip užrašų sąsiuviniai, kuriame lapai gali būti plėšomi. Blankai – tai tiesiog lapai, kurie irgi gali būti plėšomi. Tiek vieni, tiek kiti yra su logotipu ir organizacijos pavadinimu bei gali būti su atitinkamu mažos apimties tekstu, bet šiaip tai jie skirti rašymui. Tad susitikimų metu juose užsirašoma norima informacija.

Dažnai konferencijų ar seminarų metu ant stalų kiekvienam dalyviui yra išdalinami bloknotai ar blankai. Jie reikalingi tam, kad žmogus galėtų sau užsirašyti reikiamiausią informaciją, pasižymėti svarbiausius dalykus ir tai būtų kaip prisiminimas, kokiame renginyje jis buvo. Taip pat ilgesnį laiką žmogui į akis kristų blankas ar bloknotas, kuriame esantis įmonės logotipas, kontaktai primintų ir skatintų atlikti tam tikrą veiksmą – paskambinti, užsakyti paslaugas arba tiesiog papasakoti draugams ir rekomenduoti tokį paslaugų teikėją. Todėl iš tikro verta tokius pasigaminti.

Bloknotai ir blankai – kokia yra gamyba?

Bloknotai ir blankai gaminami dviem pagrindiniais etapais. T. y. iš pradžių atliekamas maketavimas, o po to spausdinimas. Būna taip, kad užsakovas jau turi maketą, tad belieka tik atspausdinti. Tačiau, jei neturi, tuomet reikia jį parengti. Taip pat gali būti pasirinkti ir tokie darbai – maketavimas ir dizainas. To reikėtų tam, kad būtų dar gražesnis ir stilingesnis bloknotas ir / ar blankas.

Tokių gaminių leidyba prasideda nuo užsakymo, kurį sudarant pateikiama atitinkama informacija:

  • formatas, pvz.: A3, A4, A5, A6;
 • • lapų skaičius, pvz., 50;
  • • popieriaus gramatūra, pvz., 65 g/m2;
  • • popieriaus tipas: linijos, langeliai, baltas;
   • • susegimas, pvz., spiralė, klijuotas;
   • • viršelio tipas, pvz., kartonas.
   • Bloknotų ir blankų gamyba vykdoma tiek mažais, tiek dideliais kiekiais, t. y. nuo pasirinkto tiražo. Kiekvienas bloknotas, blankas turi dar ir puslapių skaičių.

    Jei nežinote, ką rinktis ir koks variantas būtų geresnis, tuomet vertėtų kreiptis į specialistus. Kartu su jais aptarsite, koks turėtų būti bloknotas ir / ar blankas – kaip jis atrodytų ir iš kokių medžiagų būtų gaminamas. Pateikiami geriausi sprendimai, kurie būtų tinkamiausi ir jums, ir tiems, kurie jais naudosis.

    Bloknotų ir blankų kaina

    Kaip ir kiekvienas leidinys, taip ir kiekvienas bloknotas ir blankas turi savo gamybos niuansus ir kriterijus, dėl kurių gali skirtis kaina. Juk, pavyzdžiui, vieni bloknotai gali būti labai dideli, kuriuose daug lapų, tai tokie kainuotų daugiau. Ypač, jei jiems dar būtų kuriamas dizainas. O štai blankų, kurių maketas itin paprastas – kaina yra žymiai mažesnė. Tad viskas priklauso nuo užsakymo, norimo leidinio dizaino, maketo, spausdinimo ir medžiagų bei kitų dalykų.


Įgyvendinti projektai

Atsakysime į visus jums iškilusius klausimus

Susisiekite