Lipdukai

Lipdukai gali asocijuotis su vaikais, bet tai turi ir visiškai kitokią prasmę – juk jie yra plačiai naudojami verslo sferose. Įvairiausių rūšių ir dydžių lipdukų gamyba reikalinga dažnam paslaugų teikėjui ir gamintojui. To reikia norint ne tik reklamuoti savo prekes ir / ar paslaugas, bet ir informuoti savo potencialius ir nuolatinius klientus – pvz., apie darbo laiką.


Lipdukų gamyba

Lipdukų gamyba reklamai ir kitiems poreikiams užsakoma, kai yra žinoma jos paskirtis, poreikis, tikslas ir kiekiai. Juk lipdukai gali būti skirti vidaus arba lauko sąlygoms. Dėl to labai skiriasi jų gaminimas. Pavyzdžiui, lipdukai laukui turi didelį atsparumą įvairiems išorės veiksniams: oro temperatūrai (šaltis, karštis) ir jos kaitai, drėgmei, UV spinduliams. O patalpose klijuojami lipdukai neturi tokio atsparumo.

Reklaminių lipdukų gamyba prasideda nuo maketo. Jis turi būti itin gerai parengtas, nes pagal jį po to yra vykdoma jų spauda. Todėl lipdukai pagal užsakymą yra iš tiesų vertingesnis sprendimas nei jų darymas patiems. Tiesiog reikėtų pateikti visą reikiamą informaciją – kuri turi būti lipduko makete, t. y. tekstai, iliustracijos. Viską galima siųsti internetu. Taip pat būtina nurodyti pageidavimus dėl spalvų, formato, dydžių ir kt. Jei kyla klausimų, tuomet verta aptarti su specialistais, jie atsakys į klausimus ir patars, kas būtų geriau.

Lipduko gaminimas nėra galimas namų sąlygomis, nes tam reikalinga speciali įranga ir medžiagos. Juk lipdukai turi gerai prisiklijuoti ir laikytis, ypač tie, kurie klijuojami lauke, o tokiems turi įtakos oro sąlygos, krituliai ir kt.

Lipdukų spausdinimas

Kai jau yra parengtas lipduko maketas, tai galima pereiti prie kito etapo, t. y. lipdukų spausdinimas. Tokiam darbui turi būti parinktos tinkamos medžiagos ir spausdinama atitinkama įranga. Visa tai aptariama dar kai yra atliekamas maketavimas ar pagal užsakymą, kai jau yra maketas.

„Amalkera“ (esanti mieste Panevėžys) spausdina profesionaliai ir per itin trumpą laiką, tad kiekvienas užsakymas atliekamas laiku, o leidiniai yra aukštos kokybės. Čia spausdinami įvairiausių rūšių gaminiai: skrajutės, lankstinukai, knygos, žurnalai ir t. t.

Lipdukai pagal užsakymą – kokia kaina?

Kad ir koks bebūtų užsakymas, bet be maketo neapsieinama, nebent jis būtų parengtas, o spaustuvė turėtų tik atspausdinti. Tačiau verta įsidėmėti, jog maketas turi būti iš tiesų labai geras. Tik tokiu atveju lipdukų spausdinimas bus atliktas sėkmingai. Kokia bus kaina – priklauso nuo kelių veiksnių: lipduko matmenų, kiekio, tik spauda ar dar ir maketas (ar be jo) ir t. t.

„Amalkera“, kuri įsikūrusi Panevėžyje, visad pateikia geriausius pasiūlymus. Čia gera kaina bet kurio leidinio gamybai, ypač, kai taikomos nuolaidos ir vykdomos akcijos. Galima kreiptis ir internetu, ir gyvai. Kiekvienas užsakymas yra priimamas ir įgyvendinamas!


Įgyvendinti projektai

Atsakysime į visus jums iškilusius klausimus

Susisiekite