Giclee reprodukavimas

Žodis Giclée (zhe-klee) kilęs iš žodžio gicler reiškiančio "ištrykšti, išpurkšti". Šiandien šis terminas naudojamas apibūdinant aukštos kokybės meno ir fotografijų spaudą, naudojant archyvinį pigmentinį rašalą. Giclée spauda yra geriausias būdas reprodukuoti įvairių rūšių meno darbus, fotografijas, skaitmeninį meną ar iliustracijas.

Gyclee atspaudai
Klausimai ir atsakymai
 • Kas yra Giclée spauda?

  Giclée yra identiška originalaus meno kūrinio skaitmeninė kopija, atkurta specialiu šiuolaikiniu rašalo spausdintuvu, kuris yra nepalyginamai sudėtingesnis ir kokybiškesnis už mums visiems įprastus stalinius spausdintuvus. Šie spausdintuvai pasižymi labai plačiu spalvų diapazonu, kuris užtikrina, jog daiktas bus itin panašus į originalą.

 • Kokie yra archyvinių pigmentinių spaudinių ("Giclée") pranašumai, palyginti su tradiciniais foto spaudiniais?

  Šiuo spausdinimo būdu galima spausdinti aukščiausios kokybės atspaudus (tinkamus archyviniam saugojimui) ant įvairių medžiagų, dažniausiai – ant specialaus matinio ar blizgaus popieriaus arba drobės, kurie yra pagaminti taip, kad ilgą laiką nekistų, o patys atspaudai atkurtų plačias spalvų erdves.

 • Ar Giclée spaudiniai ilgaamžiški?

  Šiuo būdu atspausdinti darbai užtikrina labai aukštą kokybę, tad reprodukcijos dažnai naudojamos archyviniam saugojimui, parodoms, pristatymams, renginiams ir pan. Rašaliniai dažai yra nekenksmingi aplinkai, o tinkamai prižiūrimi spaudiniai gali išlikti nepakitę daugelį metų.

 • Ar mano failai bus patikrinti prieš spausdinant?

  Taip, Jūsų pateikti failai prieš reprodukuojant bus kruopščiai patikrinti, o jei failų neturite, suteikiame paslaugą juos paruošti.

 • Ar atspaudas bus toks pat kaip ir monitoriuje?

  Giclée reprodukcija idealiai perteikia originalo kokybę, todėl šis spausdinimo būdas dažnai naudojamas fotografijoms ir meno kūrinių reprodukcijoms, taip pat plakatams, atvirukams, lankstukams, prezentacijoms, skelbimams, fototapetams, galinio ir priekinio apšvietimo panelėms šviesos dėžėse, limpančiai produkcijai ant vinilo, audiniams, vėliavoms ir pan.

Atsakysime į visus jums iškilusius klausimus

Susisiekite