Žurnalų spausdinimas

Žurnalai – daugelio žmonių mėgiami dėl malonaus vartymo, kai laisvai ir neįpareigojančiai galima skaityti ir žiūrėti į iliustracijas. Tačiau ne visada jie skirti laisvalaikiui, nes dar yra informacinio, mokslinio, meninio ir reprezentacinio pobūdžio leidiniai. Dažnas verslininkas norėdamas pristatyti prekes ir / ar paslaugas kreipiasi į leidyklą, kad būtų užsakyta paslauga – žurnalų spausdinimas.


Žurnalų leidyba

Žurnalų leidyba – tai profesionalumo kupinas procesas. Jo metu etapais atliekami įvairūs darbai. Iš pradžių su paslaugų užsakovu aptariama, kokio žurnalo reikės. T. y., koks tikslas, kokiai auditorijai bus skirtas, kokio pobūdžio – produktų, paslaugų, įmonės pristatymas; informacijos pateikimas moksline tematika; o gal kaip portfolio ar eksponatų galerija ir t. t. Be abejonės, svarbu apsispręsti, kokių matmenų žurnalo reikėtų, pvz.: A4, A5, A6 ar kt. Neretas atvejis, kai tekstų ir iliustracijų mažiau, tai ir žurnalas mažesnis. Tačiau, būna ir taip, kad jeigu nuotraukų daugiau ir jos didesnės, tai tuomet tokie žurnalai yra didesni – platesni ar ilgesni. Šitaip leidinys atrodo gražiau, žymiai daugiau reprezentatyvumo. Be galo svarbu ir tai, kokia medžiaga bus panaudota, o tam reikėtų žinoti, kiek puslapių būtų žurnale. Taip pat dar verta žinoti, kokios spalvos turėtų vyrauti. Kad galima būtų užsiimti spauda – reikalingas maketas. Jeigu jis jau yra – puiku. Tačiau, jei nėra, tai tuomet būtinas maketavimas, neretai ir dizainas. T. y. tvarkingas informacijos ir iliustracijų sudėliojimas kiekviename žurnalo puslapyje, kad ne tik estetiškai gražiai atrodytų, bet ir tinkamai atsispausdintų. Svarbu įsidėmėti, jog maketavimą geriau patikėti profesionalams. Todėl, kad nuo netinkamai parengto maketo gali būti iš naujo vykdomas žurnalų spausdinimas, o juk tiražai būna nemaži. Tad verta kreiptis į maketuotoją, o po to dar peržiūrėti vieną egzempliorių, ar viskas gerai. Tuomet žurnalų gamyba vyks nepriekaištingai. Kai jau yra tinkamas maketas – tuomet vykdomas žurnalų spausdinimas. Šio etapo metu naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, t. y. popierius ir dažai. Žurnalų gamyba vyksta Panevėžyje sutartais terminais, tad visad laiku.

Žurnalo kaina

Žurnalo kaina gali būti sudaryta iš įvairiausių sudedamųjų. Tai gali būti matmenys, dizainas, maketavimas, tiražas, medžiagos (popieriaus storis, dažai), gamybos terminai. Taip pat ir kitos priežastys, dėl kurių gali kisti žurnalų spausdinimo kaina. Tad skirtingų leidinių – skirtingos kainos. Žurnalai gali turėti iš tiesų nemažai panaudojimo galimybių. Taip kad žurnalų spausdinimas yra vertinga paslauga, kurios rezultatas – žurnalai, kurie gali daryti teigiamą įtaką verslui ar kitai sferai, kur yra panaudojami. Pavyzdžiui, sustiprinti prekės ženklą arba vaizdžiai „papasakoti“ apie ypatingus ir svarbius dalykus. Kita vertus, tokie leidiniai gali praversti norint įgyvendinti savo kūrybines idėjas, o juk tokios gali tapti verslo pradžia, kodėl gi ne? Panevėžys – būtent šiame mieste dirba „Amalkera“, kurios specialistai dirba profesionaliai! Geriausia kokybė ir puikiausi sprendimai būtent čia!


Įgyvendinti projektai

Atsakysime į visus jums iškilusius klausimus

Susisiekite