Darbo knygų gamyba

Šiais laikais, be darbo knygos – kaip be rankų. Juk tokioje asmeninėje ar darbinėje užrašinėje surašoma visa reikiama informacija – kur, kas, kada, kaip... Be jos neapsieina pardavimų vadybininkai, verslininkai, aukštas pareigas užimantys asmenys ir įvairių sričių specialistai. Juk jiems tenka planuotis susitikimus, jų metu užsirašyti kontaktinius duomenis ir kitus reikiamus dalykus. Tačiau ji negali būti itin paprasta, nes tai kaip ir vizitinė kortelė – turėtų atrodyti ne tik itin reprezentatyviai, bet ir pačiam žmogui būti maloni akiai. Dėl to labai populiari yra darbo knygų gamyba.


Darbo knygos leidyba sudaryta iš trijų pagrindinių dalių – tai maketavimas ir spausdinimas bei įrišimas.

Maketavimas – itin svarbus ir pats pirmas leidinio gamybos etapas, be kurio neįmanoma tinkamai atspausdinti darbo knygos. Kadangi dažnu atveju darbo knyga yra labiau individualizuota (pvz., kuriamas tik organizacijos darbuotojams), tai ir maketui yra skiriamas didesnis dėmesys. Dėl to dažnu atveju yra reikalingos maketuotojo paslaugos. Juk tai kaip ir su knyga – būtinas tinkamas formatavimas, informacijos pateikimas ir medžiagų parinkimas. O kur dar viršelis, kuris yra storesnis ir su atitinkama iliustracija ir / ar raštais. Dėl jo dažniausiai yra sudėtingiausia apsispręsti, koks jis turi būti. Jei darbo knyga gaminama įmonės kolektyvui, tai tuomet ant pasirinktos medžiagos viršelio gali būti pavaizduotas logotipas ir / ar pavadinimas kartu su iliustracija arba tiesiog parinktos gražios spalvos, atspalviai. Neretai būna ir taip, kad pasitelkiamas dizaineris, kad būtų sukurtas ypatingas darbo knygos dizainas. Tokie kūriniai atrodo tikrai įspūdingai.

Spausdinimas ir įrišimas – taip pat labai svarbūs darbo knygos leidybos etapai. Prie spausdinimo prieinama, kai jau yra parengtas maketas. Spauda vykdoma, kai yra parinkta tinkama medžiaga. Viena iš jų yra popierius vidiniams puslapiams, kuris, beje, žymiai lengvesnis ir paprastesnis nei viršelis. Tačiau neperšviečiamas ir tinkamas rašymui įvairiomis rašymo priemonėmis. Atspausdinus visas darbo knygos dalis pereinama prie paskutinės dalies – įrišimo. Tai darbas, kai yra sujungiamos visos atspausdintos darbo knygos dalys. Labai svarbu kokybiškai surišti, kad tokia knyga gerai laikytųsi. Juk tokia darbo knyga ne šiaip guli ant lentynėlės kaip knygos, o yra nešiojama ir ja naudojamasi kiekvieną dieną.

Aukštos kokybės darbo knygos gaminamos spaustuvėje „Amalkera“, kuri yra įsikūrusi mieste Panevėžys. Užsakyti galima ir nuotoliniu būdu, ir atvykus – kaip kam patogiau. Tačiau svarbiausia, jog darbo knygos čia gaminamos profesionaliai, nes gaminami geri maketai ir naudojamos kokybiškos medžiagos, o specialistai puikiai išmano savo darbą ir turi pakankamai patirties.

Gražios ir naudingos darbo knygos – gera kaina

Darbo knygų gamyba – nėra paprastas procesas. Tam reikalingas maketavimas ir spausdinimas bei baigiamieji darbai. Tad geriausia, kad visus šiuos darbus atliktų savo srities specialistai. „Amalkera“ Panevėžyje gamina darbo knygas itin profesionaliai ir itin gera kaina.

Tokių leidinių kaina priklauso nuo įvairių faktorių: formato, apimties, spalvų, tiražo (vienetų kiekio), popieriaus rūšies ir jo storumo. Todėl sudarant užsakymą būtina nurodyti, kokio pločio ir aukščio turi būti darbo knyga, matmenys pateikiami milimetrais. Dažnu atveju pasirenkami standartiniai variantai dėl formato ir apimties (puslapių skaičiaus) bei popieriaus. Tik viršeliui skiriamas ypatingas dėmesys. Pavyzdžiui, gali būti odinis viršelis arba kitoks kartu su medžiagomis, kurios padaro viršelį atsparesnį ir tvirtesnį. Dėl medžiagų pasirinkimo gali labai pakisti ir kaina, tad verta į tai atkreipti dėmesį.

Taip pat gali būti ir papildomų dalykų, dėl kurių gali pakisti kaina, bet tai jau atsižvelgiant į užsakymo metu pateikiamus norus, pageidavimus ir lūkesčius. Idėjos ir sumanymai būna įvairiausi, tai iš tiesų labai kūrybinis darbas, kurio rezultatas po to labai džiugina jo savininką ir visus tuos, kurie naudojasi tokiomis darbo knygomis.

Darbo knygos kaina gali būti ir mažesnė, bet tik tuo atveju, jei užsakovas pateikia mums jau parengtą maketą. Tačiau jis turi būti iš tiesų labai geros kokybės. Tai svarbu dėl to, kad tinkamai atsispausdintų visi darbo knygos puslapiai ir galima būtų juos surišti. Taip pat, kad ji atrodytų gražiai, juk tam turi įtakos ir spausdinimas. Todėl geriausia, kai maketą parengia maketuotojai.

Unikalių darbo knygų gamyba – vertingas procesas, nes tai leidžia atrodyti žymiai reprezentatyviau, tad kreiptis į „Amalkerą“ ir mes jums pagaminsime pačią geriausią darbo knygą!


Įgyvendinti projektai

Atsakysime į visus jums iškilusius klausimus

Susisiekite