Brošiūros

Brošiūros – informacinio pobūdžio nedideli leidiniai, kuriais yra pristatomos įmonės veiklos, paslaugos ar produktai. Informacija pateikiama glaustai, bet įtraukiančiai ir informatyviai. Jos pagaminamos taip, kad būtų patogios, kompaktiškos, lengvos. Todėl, kad brošiūros dalinamos potencialiems klientams ir susidomėjusiems žmonėms, taip pat ir nuolatiniams klientams. Tokio tipo leidiniai yra reikalingi ir tuomet, kai norima pranešti apie akcijas ar apie ypatingus įvykius, renginius. Tokiu atveju brošiūros yra mažesnės.


Brošiūrų gamyba

Kad galima būtų paimti brošiūrą į rankas iš pradžių reikėtų ją pagaminti – parengti maketą ir atspausdinti. Tačiau prieš tai vertėtų nusibrėžti, kas būtent turi būti brošiūroje – kokia informacija, iliustracijos, kokio pobūdžio ir kam ji skirta. Kadangi spausdinimui yra būtinas geras maketas, tai geriausia, kai jis parengiamas profesionaliai. Todėl verta kreiptis į „Amalkera“ specialistus, kurių dėka atliekamas aukšto lygio maketavimas. T. y. brošiūroje tinkamai „sudėliojama“ informacija, kad ne tik atrodytų patraukliai, bet ir kokybiškai atsispausdintų. Kitais atvejais, kai yra negeras maketas, tai atspausdinta brošiūra gali atrodyti tikrai labai negerai. Dėl to tikrai reikalingas itin aukšto lygio maketavimas. Profesionalus maketuotojas ir dizaineris geba tinkamai išdėstyti tekstinę informaciją ir paveikslėlius, taip pat ir parinkti spalvas, šriftą ir kitus dalykus. Todėl su tokiu maketu nebūna problemų ir gerai atsispausdina.

Brošiūrų spausdinimas

Profesionali brošiūrų gamyba skiriasi nuo „mėgėjiškos“ – ne tik maketu ir dizainu, bet ir popieriaus kokybe bei spausdinimu. Todėl itin svarbu, kad būtų kokybiškai atlikti visi brošiūros gamybos etapai: tinkamai parengtas maketas, parinktas kokybiškas popierius ir spalvos (dažai, jei reikia), tuomet turi būti atliktas brošiūrų spausdinimas su profesionalia įranga. Visa tai suteikia aukšto lygio specialistai dirbantys Panevėžyje esančioje įmonėje „Amalkera“. Brošiūrų leidyba čia vyksta atsižvelgiant į užsakovo poreikius ir lūkesčius. Užtikrinama ne tik kokybė, bet ir tinkamiausi ir geriausi sprendimai, kurie būtų palankūs klientui ir dėl kurių brošiūra atrodytų tikrai patraukliai. Beje, jei užsakovas pageidautų, tai galima būtų spausdinti ekologiškas brošiūras, t. y. naudoti patvarų ekologišką popierių. Šitaip įmanoma atkreipti savo klientų (potencialių ir esamų) dėmesį į tai, kad esate už tvarią ateitį, kaip ir jie. Tai ypač gerai nuteikia daugelį žmonių. Tačiau, jei norisi „wow“ efekto – tai tuomet galima naudoti blizgų popierių, laką ir kitas įvairiausias įmantrybes – ko tik pageidauja brošiūrų užsakovas. Tiesiog verta įsidėmėti, jog spausdinimui reiktų gerokai pasiruošti – turi būti parengtas kokybiškas ir tinkamos išvaizdos maketas, po to parinkti jam popierių, nuspręsti, kokio tiražo reikėtų (t. y., kiek vienetų). Geras maketas – pusė darbo, o kai jis jau yra, tai tuomet vykdomas brošiūrų spausdinimas. Po jo atliekami baigiamieji darbai ir brošiūros įteikiamos užsakovui. Brošiūra – tai puiki galimybė vaizdžiai parodyti pasauliui tai, ką gaminate ar kokias profesionaliai atliekamas paslaugas teikiate. Šitaip visuomenė gali susipažinti su Jumis ir Jūsų vykdoma veikla ir net įsigyti paslaugas ar prekes, o gal tiesiog susidomėti būsimu renginiu – priklauso nuo to, kas pateikta brošiūroje. Tokių leidinių leidyba – maketavimas ir brošiūrų spausdinimas – vykdoma Panevėžyje, įmonėje „Amalkera“. Joje dirba aukšto lygio specialistai, kurie atlieka darbus itin profesionaliai. Tad brošiūros ir kiti leidiniai yra aukščiausios kokybės.

Kodėl Panevėžys tinkamas brošiūrų gamybai? Dėl kainos?

Viena iš priežasčių yra ta, kad brošiūrų gamybos kaina yra itin palanki kiekvienam užsakovui. Savaime aišku, jog nėra galimybės nurodyti tikslią kainą. Todėl, kad brošiūra nelygi brošiūrai – juk jų įvairovė didžiulė. Dėl to ir skiriasi brošiūros kaina. Ji priklauso nuo veiksnių, kurie daro įtaką leidinio gamybai ir spausdinimui. Taip pat brošiūros kaina gali būti mažesnė ar didesnė dėl to, kiek paslaugų užsakoma: leidinio puslapių kiekio, pasirinkto popieriaus (pvz., storio), spalvų paletės ir kitų veiksnių. Dar vienas dalykas – ar reikalingas tik spausdinimas (jei jau yra maketas), ar iš pradžių būtinas maketavimas (o gal net dizaino paslaugos), o tik po to brošiūrų spausdinimas. Verta žinoti, jog reikėtų rinktis standartinį formatą, nes šitaip galima sutaupyti. Taip pat galima rinktis ekonomiškesnius variantus, apie kuriuos pasakytų specialistai, pvz., kurį popierių rinktis, kad kainuotų mažiau.


Įgyvendinti projektai

Atsakysime į visus jums iškilusius klausimus

Susisiekite