Plakatų spausdinimas

Plakatai ir afišos – dažnas reiškinys gatvėse, viešose vietose ir vidinėse erdvėse. Todėl, kad tai puiki galimybė pranešti pasauliui apie būsimus koncertus, renginius, įvykius. Taip pat šitaip yra reklamuojami produktai ir paslaugos. Juk ne tik internete reikia reklamuotis(!). Kaip ir kažkada, taip ir dabar – norint, kad žmonės žinotų apie vienokį ar kitokį verslą yra būtina reklama „ant kiekvieno stulpo“. Tokiu būdu pritraukiamas potencialių klientų dėmesys ir padidinama tikimybė parduoti daugiau. Tačiau norint padidinti klientų ratą vertėtų žinoti, jog plakatas turi būti itin profesionaliai pagamintas – parengtas maketas, dizainas, parinktas tinkamas popierius ir kokybiškai atliktas plakatų spausdinimas. Todėl tokiems atvejams reikalinga profesionali pagalba, t. y. aukšto lygio plakatų gamyba – maketavimas ir spauda.


Plakatų gamyba – kokybiškai, nes profesionaliai

Plakatų gamyba – tai procesas, kuris skirstomas į etapus: plakato maketavimas, dizainas, spausdinimas, baigiamieji darbai. Kiekvienam etapui reikalingas profesionalumas ir aukšto lygio įranga, taip pat ir kokybiškos medžiagos. Geriausia, kad visus darbus atliktų savo srities specialistai. Todėl, kad galutiniam rezultatui turi įtakos ne tik dizainas ir maketas, bet ir popierius ir spausdinimui būtina itin aukšto lygio įranga. Neverta galvoti, jog galima pačiam pasidaryti plakatą – sumaketuoti ir susikurti „dizainą“. Savadarbis plakatų darymas retai kada gali gautis gerai. Tuo labiau, jei norisi daugiau parduoti – tuomet tikrai verta kreiptis į profesionalus.

Maketavimas ir dizainas bei spausdinimas

Dažnas žmogus pagalvoja – o kam reikalingas maketas? Tik iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, jog jis nėra labai jau būtinas. Iš tikro, tai nuo tinkamo maketo priklauso, ar gertai bus atspausdintas plakatas, taip pat ir tai, ar gerai atrodys. Būtent plakatai turi atrodyti itin patraukliai, kad savo išvaizda pritrauktų dėmesį ir į žmogaus akis įkristų svarbiausia informacija. Dėl to ne tik maketavimas, bet ir dizainas turi būti atliktas itin kokybiškai. Plakato dizainas – vienas iš esminių dalykų, dėl kurių plakatas turi pasisekimą ar ne. Norint pritraukti minias verta investuoti į kūrybą, t. y., dizainą. Ryškios, bet puikiai priderintos spalvos, iliustracijos ir tekstinė informacija, kurios šriftas, jo dydis tinka tarpusavyje, taip pat visa tai tinkamai išdėstyta – nes tai raktas į sėkmę. Toks plakatas matomas iš tolo ir į jį malonu žiūrėti, o jame esantis pranešimas yra itin trumpas, aiškus, suprantamas ir nesudėtingas. Svarbiausia informacija yra pabrėžiama ir skatinama, kad žmonės veiktų – pirktų prekę, dalyvautų renginyje, susidomėtų ir apsilankytų svetainėje. Kai jau yra maketas, tai tuomet vykdomas reklaminių (ar kitų) plakatų spausdinimas. Spauda vykdoma naudojant geriausią įrangą, kuri greitai ir kokybiškai atspausdina reikiamą plakatų ir afišų skaičių. Galiausiai atliekami baigiamieji darbai ir užsakovui įteikiami plakatai. Gali būti išsiunčiama kurjeriu arba žmogus gali pats pasiimti. Plakatų spausdinimas ir su tuo susiję darbai atliekami Panevėžyje – įmonėje „Amalkera“.

Afišos, plakato spauda – kokia kaina?

Plakatas nelygus plakatui, todėl ir kaina gali būti skirtinga. Norint sužinoti, kokia galėtų būti plakato, afišos kaina – reikėtų nuspręsti, koks plakatas yra reikalingas. T. y., kokių matmenų, kokio pobūdžio, kam skirtas – kokiai auditorijai, kokia informacija turėtų būti plakate, iš kokio popieriaus, taip pat ir daugelis kitų veiksnių. Todėl, kad nuo viso to gali priklausyti ir plakato kaina. Taip pat maketo rengimo metu ir / ar prieš jį reikėtų nuspręsti dėl itin svarbių dalykų: formato (pvz.: A5 (148x210 mm), A4 (210x297 mm), A3 (297x420 mm), A2 (420x594 mm), A1 (594x840 mm) ar kitokio, gali būti net nestandartinio dydžio; kiek pusių – vienpusis, dvipusis plakatas; horizontalus, vertikalus plakatas; reikalingi patobulinimai ar ne – UV lakas, laminavimas; tiražas (kiek vienetų); popierius (pasirinkta rūšis); spalvingumas; plakato tipas: paprastas, su rėmu, su laikikliu ir kt.

Labai svarbus dalykas yra tinkamo popieriaus parinkimas – tai yra, kad tiktų pagal dizainą ir pagal finansines galimybes. Jei rūpinatės gamta, tuomet net galite rinktis ekologišką popierių. Tai suteiks atitinkamą įspūdį tiems, kurie žiūrės į plakatą. Tai ypač naudinga tokiems atvejams, kai norima daugiau parduoti prekių ir / ar suteikti paslaugų. Tačiau norint „wow“ įspūdžių ir turint galimybių – galima rinktis blizgų popierių su įvairiomis įmantrybėmis. Toks sprendimas kainuoja daugiau, bet su tokiu įmantriu plakatu tikrai atkreipsite daugelio žmonių dėmesį.

Kadangi daug visokiausių dalykų sudaro plakato kainą, tai geriausia yra tiesiog aptarti su specialistais dėl plakato maketo, dizaino, spausdinimo darbų ir, savaime aišku, kokį popierių rinktis. Profesionalai tikrai ras geriausią variantą, kuris tiks ir patiks Jums, o plakatas atrodys nepriekaištingai.

Panevėžys – čia vykdo veiklą įmonė „Amalkera“, kuri teikia ir kitas paslaugas susijusias su įvairių leidinių maketavimu, spausdinimu. Taip kad, jei apsigalvosite dėl vieno leidinio ir Jums prireiks kitokio pobūdžio spausdinimo – visada galite kreiptis į šios įmonės specialistus. Todėl, kad jie ne tik dirba profesionaliai, bet ir gali patarti, parekomenduoti ir pasiūlyti geriausią sprendimą, kuris tiks Jums ir Jūsų vykdomai veiklai.

Plakatų gamyba – tinkamas ir itin efektyvus sprendimas norint ne tik pritraukti daugiau klientų, bet ir parodyti pasauliui, ką turite geriausio ar tiesiog informuoti visuomenei, kokie renginiai ar koncertai įvyks atitinkamu laiku. Šitaip rodant ir nuolatos primenant apie save galima padidinti matomumą, klientų ratą ir, žinoma, pajamas. Savaime aišku, jog to reikia ne visiems, bet daugelis verslų be šito neapsieina. Tad reikėtų rimtai pagalvoti apie tokį sprendimą ir būtinai pasikonsultuoti su plakatų specialistais.


Įgyvendinti projektai

Atsakysime į visus jums iškilusius klausimus

Susisiekite