Vizitinės kortelės

Vizitinės kortelės – tai, be ko negali apsieiti nei vienas verslininkas, įmonė ir įvairiausias pareigas užimantys žmonės. Juk joje – svarbiausi duomenys, kontaktai. Galima sakyti, jog vizitinė kortelė – tai lyg durys, pro kuriuos pakviečiate būsimą klientą ar partnerį užeiti pas jus į svečius.


Vizitinė kortelė iš tiesų turi atrodyti itin patraukliai, kad kiekvienas turėtų noro ne tik jums paskambinti ar parašyti, bet ir apsilankyti jūsų internetinėje svetainėje ar elektroninėje parduotuvėje. O jei dar joje pateiktos nuorodos į socialinius tinklus – tai visai tikėtina, kad artimiausiu turėsite naujų sekėjų, dėl ko gali pagerėti jūsų populiarumas viešojoje erdvėje. Taip kad dalinti savo vizitines korteles yra itin naudinga ir pravartu. Taip pat priimti jas iš kitų.

Tad, jei dar neturite tokios – tuomet pats laikas užsiimti savo vizitinių kortelių gamyba, t. y. užsakyti tokią paslaugą. Kadangi ji turi tikrai gerai atrodyti, tai geriau, kad ją gamintų šios srities profesionalai. Juk jų dėka sukuriamas puikus dizainas ir atliekamas kokybiškas vizitinių kortelių maketavimas. Taip pat jie naudoja specialią techniką, kuria itin gerai vykdomas vizitinių kortelių spausdinimas. Tad net neverta darytis vizitines namie, nes tikrai nesigaus taip gerai, kaip tai daro specialistai. Drąsiai galite kreiptis į „Amalkerą“ įsikūrusią Panevėžyje, nes čia vizitinės kortelės gaminamos labai profesionaliai.

Vizitinių kortelių maketavimas ir dizainas

Vizitinės kortelės gaminimas prasideda nuo maketo ir dizaino. O tokie darbai gali prasidėti tik nuo užsakymo pateikimo (galima ir internetu) kartu su visa reikalinga informacija: kontaktiniais duomenimis, logotipu (jei toks yra) ir kt. Taip pat pateikiama arba aptariama, kokios turi būti spalvos ir atspalviai tiek vienoje, tiek kitoje kortelės pusėje. Spalvos gali būti pritaikomos pagal logotipą, jei jis yra. Taip dažniausiai daroma, jei vizitinės kortelės yra kuriamos įmonės ar organizacijos darbuotojams. Jei užsakovui iškyla klausimų ar nėra suvokimo, kokį dizainą pasirinkti, tai tokiu atveju specialistai gali rekomenduoti, pasiūlyti tai, kas geriausiai tiktų. Kai jau maketuotojas turi visą reikiamą informaciją (kontaktus ir užsakovo pageidavimus), tai tuomet yra atliekamas vizitinių kortelių maketavimas. T. y. tinkamai ir savo vietose sudėliojami duomenys su atitinkamais šriftais ir jų dydžiais bei spalvomis, padaromos užlaidos ir kiti reikiami dalykai. Tokį maketą turi patvirtinti užsakovas. Jei viskas tinka, tai tuomet maketas keliauja į kitą etapą, kuris vadinamas – vizitinių kortelių spausdinimas.

Vizitinių kortelių spausdinimas

Vizitinių kortelių spauda – tai antras ir itin svarbus etapas, kurio metu pasaulį išvysta kompiuteryje sukurta vizitinė kortelė. Jos gaminimas priklauso nuo to, kokia medžiaga parinkta – popierius ir spalvos bei kiti papildomi dalykai (pvz., laminavimas, kampų apvalinimas). Gali būti ir nestandartinės vizitinės kortelės. Tokiu atveju kuriamas visiškai kitoks dizainas ir maketas, o po to ir spausdinama kitaip nei įprastu būdu. Tokiais atvejais gali prireikti net ir karpymo. Tačiau rezultatas tikrai džiugina.

Verta paminėti, kad vizitinių kortelių spausdinimas – tai toks procesas, kuriam būtina naudoti tik pačios aukščiausios kokybės popierių ir dažus. Kad vizitinė kortelė ne tik gerai atsispausdintų, bet ir būtų patvari ir ilgaamžė. Tai labai svarbu. Juk tikrai nesinorėtų, jog tik įteikus kortelę kitam žmogui tuoj pat jo rankose išsitrintų telefono numeris ar kiti kontaktai. Tai net gali sudaryti neigiamą įspūdį, o to visiškai nesinorėtų, tiesa? Tad tai dar viena priežastis, kodėl verta kreiptis į specialistus, kurie pagamins ilgai „gyvuojančias“ vizitines korteles.

Vizitinių kortelių gamyba – kokia kaina?

Vizitinės kortelės kaina labai priklauso nuo to, kokia ji bus, turima omenyje, koks bus maketas ir dizainas, popierius, tiražas. Pavyzdžiui, tikrai daugiau kainuos prabangios vizitinės kortelės. Tačiau paprasto šabloninio dizaino kaina žymiai mažesnė. Dar labai svarbus yra popierius, nes jo pasirinkimas gali daryti tiesioginę įtaką tam, kokia bus kaina. Jis gali būti kreidinis matinis, taip pat dekoratyvinis, skirtingų tekstūrų ir spalvų, net ekologiškas – perdirbtas, kas dabar labai madinga. Kaina gali būti sudaryta ir iš kitų veiksnių. Vienas iš jų yra tai, koks yra maketas – vienpusis ar dvipusis, t. y. ar ant vienos pusės, ar iš dviejų pusių yra kas nors pavaizduota (kontaktai, logotipas ir kt.). Kitas veiksnys galėtų būti įvairiausios įmantrybės – apkarpymas, kampų apvalinimas, laminavimas ir t. t. Norint užtikrinti vizitinės kortelės ilgaamžiškumą iš tikro verta ją laminuoti. O štai karpymas – tai jau papildomas dizainas, kuris tik pagražins ir suteiks unikalumo ne tik jūsų vizitinei, bet ir jūsų asmenybei.

Jei labai norite būti išskirtiniais, tai drąsiai galite užsisakyti prabangios vizitinės kortelės dizaino kūrimą, maketavimą ir spausdinimą iš vienų rankų. Tai tikrai verta ir apsimoka. Profesionali vizitinių kortelių gamyba daro stebuklus – galėsite tuo įsitikinti, kai pradėsite dalinti tokias savas vizitines kitiems – savo potencialiems klientams, partneriams, kolegoms ir kt. Taip pat jausite didžiulį malonumą ir pasididžiavimą savimi. Dar vienas dalykas – ar žinojote, jog tai didina pasitikėjimą savimi? Tikrai taip. Išbandykite ir tuo įsitikinsite.

Kaip užsakyti vizitines korteles? Paprastai – skambinkite, rašykite, pateikite užklausą, išsiųskite internetu. Mes priimame užsakymus nuotoliniu būdu. Miestas, kuriame dirbame – Panevėžys. „Amalkera“ specialistai įvertins užsakymą ir pateiks pasiūlymą su kaina. Tad galėsite nuspręsti, ar jums tinka, ar ne. Be to, galėsite pasirinkti norimą dizainą ir maketą. Kai tik patvirtinsite – bus atspausdinta. Taip kad turėsite aukštos kokybės vizitines korteles, kurias su mielu noru dalinsite visiems, kam jų prireiks!


Įgyvendinti projektai

Atsakysime į visus jums iškilusius klausimus

Susisiekite