Skrajutės

Turbūt kiekvienas esate gavę į rankas skrajutę, kurioje buvo reklamuojamos paslaugos ar prekės. O dabar turėdami savo verslą galvojate, jog reiktų ir Jums skrajučių, ar ne? Juk tai efektyvus būdas supažindinti ir sudominti potencialius klientus savo vykdoma veikla – gaminiais ir / ar paslaugomis. Tačiau nežinote, kokių būtent skrajučių reikėtų? Tuomet Jums praverstų pasikonsultuoti su specialistais, kurie patartų, kas geriausiai tiktų – kokia skrajutė geriausiai perteiktų tai, su kuo norite supažindinti pasaulį, potencialius savo klientus.


Skrajučių gamyba

Prireikus skrajučių vertėtų žinoti – kokių būtent reikia? Kaip turi atrodyti pati skrajutė, koks kiekis yra reikalingas? Ir daug kitų niuansų. Kad skrajučių gamyba būtų pradėta – reikėtų viską nusibrėžti, pateikti užsakymą ar net aptarti su specialistais ir kruopščiai išsiaiškinti dėl kiekvienos detalės, kad po to nekiltų jokių netikslumų ir nereiktų dar kartą spausdinti didelį kiekį skrajučių.

Visų pirma, reikėtų nuspręsti, kokia tekstinė informacija turėtų būti skrajutėje. Juk skrajutė yra tam, kad sudomintų žmogų, kuris gali tapti klientu. Todėl antraštės ir esminis tekstas turi būti ryškus ir patraukiantis dėmesį. Tam reikalingas tinkamas šriftas ir jo dydis. Beje, žodžiai turi intriguoti, taip kad sudominkite žmogų ne tik paveikslėliais, bet ir tekstu. Savaime aišku, jog turi būti visuma – tiek frazės, tiek iliustracijos ir spalvos. Tad, tikrai neprošal sukurti dizainą – o tai geriausiai daro profesionalai. Nors būtent tokio sprendimo pasirinkimas priklauso nuo poreikių. Juk kartais galima apsieiti ir be jo. Tačiau, esminis dalykas yra tinkamai „sudėliota“ informacija – t. y. maketavimas.

Visų antra, jei yra pageidavimas, kad specialistai pagamintų skrajutę ir atspausdintų atitinkamą jų skaičių, tuomet galite užsakyti maketavimo paslaugą. Profesionalus maketuotojas paruoš kokybišką maketą, dėl kurio skrajutė gerai atsispausdins ir atrodys tinkamai.

Skrajučių spausdinimas

Jeigu maketą dar įmanoma padaryti pačiam, tai jau spausdinti būtina su profesionalia įranga. Todėl, kad šitaip įmanoma atspausdinti didelį skrajučių kiekį. Tokia yra įmonėje „Amalkera“ Panevėžyje, tad bet koks tiražas yra galimas. O štai namuose daug skrajučių prigaminti nėra įmanoma.

Jei vis dėlto bus noro paruošti maketą patiems, tai vertėtų turėti omenyje, jog reikalingos 2 mm užlaidos, o failą spausdinimui reiktų siųsti atitinkamu formatu. Jei iškiltų klausimų ar norėtųsi pasitikslinti dėl skrajučių gamybos, tai drąsiai kreipkitės į šios srities specialistus. Dažnu atveju, kai žmogus pats darosi maketą, būna taip, jog prireikia koregavimų ir tobulinimų. Dėl to, dar iki to, kai bus atliekamas skrajučių spausdinimas – reikėtų maketą parodyti maketuotojui, kad jis patikrintų. To reikia tam, kad būtų įsitikinta, ar tikrai gerai atliktas maketavimas, nes nuo jo priklauso, ar tinkamai atsispausdins skrajutės. Kitas svarbus dalykas – dizainas. Pasidaryti pačiam galima, bet ar tokia skrajutė bus įdomi ir patraukli kitiems? Ar ji įtrauks žmones ir ar jie susidomės tuo, apie ką yra skrajutė? Jei taip, tai gerai. Tačiau, jei yra abejonių, tai tuomet geriausia yra kreiptis į specialistus. Bus tikrai ramiau, nes jie profesionaliai parengia skrajutės maketą ir atspausdina reikiamą kiekį.

Skrajučių spausdinimas vykdomas – kai jau yra ne tik maketas, bet ir parinktas popierius. Tai labai svarbu. Popierių rūšių yra įvairių, galėsite rinktis. Jei esate už tvarią ateitį, tai tuomet galima rinktis ekologišką variantą. Tačiau, jei norisi blizgumo ir daugiau ryškių spalvų – tuomet galima rinktis kitokį popierių, dėl kurio skrajutė iš tiesų atrodys įspūdingai. Tiesiog vertėtų turėti omenyje, jog popieriaus pasirinkimas gali turėti įtaką kainai. Tad prieš pasirinkdami pasidomėkite, kokios yra skrajučių gamybos kainos atsižvelgiant į popieriaus rūšį.

Profesionalus maketavimas – geresnė skrajutės kokybė

Todėl, jei norėsite, kad būtų atliktas profesionalus maketavimas, tai tokiu atveju kyla klausimas – ko reikėtų iš Jūsų?

Iš Jūsų reikės: tekstinės informacijos, pageidavimų dėl spalvų, gal net iliustracijų. Užsakymo metu taip pat konkrečiai nurodoma, kokie matmenys, pasirenkamas formatas, tiražas ir kiti su skrajučių spauda susiję dalykai. Jei iškyla klausimų, tai į juos galės atsakyti specialistai – maketuotojai. Profesionalai galės pasiūlyti geriausius sprendimus, kurie atitiks Jūsų norus, poreikius ir lūkesčius, taip pat atsižvelgiant ir į kainą. O jei bus pageidavimų dėl tobulesnės ir gražesnės skrajutės – drąsiai galite išdėstyti savo idėjas arba teirautis, kokios įmantrybės yra įmanomos. Taip pat gali būti atliktas ne tik maketavimas, bet ir dizainas. Tad kartais verta rinktis ir jį norint tikrai patrauklios skrajutės.

Skrajutės kaina

Reklaminės skrajutės kaina labai priklauso nuo įvairių veiksnių. Visų pirma – ar reikalingas tik spausdinimas, ar dar ir maketavimas kartu su dizainu? Visų antra, kokį popierių rinksitės? Visų trečia, kokio dydžio (matmenų, formato) skrajutės reikės? Taip pat ir tai, koks turi būti vienetų skaičius – kiek skrajučių spausdinti? Gali būti ir kitų veiksnių, dėl kurių skrajučių kaina gali būti mažesnė ar didesnė, pvz., jei norėsis kokių nors įmantrybių, patobulinimų, efektų. Konkrečias kainas gali nurodyti specialistas, jeigu jam yra pateikiama informacija, kurios reikia užsakymui. Tad būtų gerai, jei kuo tiksliau pildytumėte užklausą, aiškiai išdėstytumėte, ko Jūs pageidaujate, kokios skrajutės reikėtų.

Skrajutės – tai galimybė ne tik reklamuoti produktus ir / ar paslaugas, bet ir informuoti apie akcijas, konkursus, taip pat pranešti apie renginius, koncertus ir kitus įvykius. Tad nedvejokite ir užsakykite reklaminės skrajutės gamybą. Panevėžys – šiame mieste gaminame skrajutes, bet atliktus užsakymus galime siųsti užsakovams visoje Lietuvoje. Tačiau, jei yra noro – galite atvykti, lauksime Jūsų įmonėje „Amalkera“ Panevėžyje!


Įgyvendinti projektai

Atsakysime į visus jums iškilusius klausimus

Susisiekite