Etiketės

Gaminate įvairius produktus (pvz., muilą ar medų)? O gal siuvate drabužėlius vaikams, žaislus ar kitus gaminius? Tuomet jums reikalingos etiketės. Jos gali būti paprastos, su skylutėmis arba kaip lipdukai. Juk pirkėjas turi matyti ne tik jūsų kontaktus ir logotipą, bet ir kaip naudotis, rūpintis preke. Tai itin pravartus sprendimas.


Etikečių gamyba

Etikečių gamyba prasideda nuo idėjos, po to kuriamas dizainas ir rengiamas maketas. Tuomet dar nutariama, kokia bus spauda – popierius ir kitos medžiagos, papildomi dalykai, pvz., laminavimas. Po to vykdomas etikečių spausdinimas ir užbaigiamieji darbai. Kai visi darbai atlikti – siunčiama užsakovui arba jis atsiima vietoje – Panevėžyje esančioje spaustuvėje „Amalkera“.

Etiketės dizainas

Norint ypatingos etiketės – būtinas dizainas. Jis kuriamas atsižvelgiant į poreikius. Tad užsakovas turėtų pateikti ne tik visą reikiamą medžiagą, pvz., logotipą, bet ir savo norus ir pageidavimus. Dar vienas svarbus dalykas – ar reikės, kad etiketės būtų lipnios ar paprastos, o gal dar prireiks skylučių? Savaime aišku, jog būtina ir kita informacija: etiketės matmenys, forma, spalvos, vienpusė ar dvipusė spauda ir t. t. Galima pateikti kokį nors pavyzdį, kad būtų aiškiau, kokių lipnių ar nelipnių etikečių reikia. Kai specialistas jau žino, kokie yra pageidavimai, tai tuomet jis kuria etiketės dizainą. Užsakovui patvirtinus, etiketės maketas keliauja į kitą etapą, kuomet vykdoma etikečių spauda ir su tuo susiję darbai: spausdinimas ir, pvz., laminavimas.

Etikečių spausdinimas

Etikečių spausdinimas – svarbus etapas. Jam reikalingas maketas, nes be jo neįmanoma spauda. Taip pat jau turi būti nuspręsta, ant kokio popieriaus bus spausdinama ir kokios tai bus etiketės – lipnios ar ne. Jei paprastos, kurios, pvz., prikabinamos prie drabužių, tai tokioms dar gali būti atliekamas skylučių pramušimas ir kampų apvalinimas. Kitoms daromas net graviravimas ar laminavimas.

Etikečių spausdinimas vykdomas per itin trumpą laiką nuo užsakymo, kad ir koks bebūtų kiekis užsakytas. Tam naudojama speciali įranga ir aukštos kokybės popierius. Todėl etiketės yra kokybiškos ir tarnauja labai ilgai.

Nuo ko priklauso etiketės kaina

Kadangi etikečių gamyba yra įvairialypė, tai ir kaina gali skirtis. Tuo labiau, kad dar daug kas priklauso nuo spaudos pasirinkimo, t. y. ne tik pasirinkto popieriaus, bet ir papildomų darbų: skylučių pramušimo, kampų apvalinimo, graviravimo ar laminavimo. Taip pat ir nuo to, ar užsakovas jau turi savo maketą, ar reikės dar parengti maketą (su dizainu ar be jo). Verta įsidėmėti, jog reikalingas iš tiesų kokybiškas maketavimas, nes nuo jo priklauso, ar gerai atsispausdins. Etiketėms tai ypač svarbu, nes jos dažniausiai apvalios arba suapvalintos, tad viskas turi gražiai atrodyti. Pavyzdžiui, kad nenusikirptų tekstas ar logotipas.

Jei užsakymas yra individualus, tai ir kaina bus skaičiuojama individualiai. Tai gali kainuoti žymiai daugiau. Ypač, jei ne tik dizainas unikalus, bet ir prireiks dekoratyvinio ar net lipnaus popieriaus, o atspausdinus dar reikės papildomų užbaigiamųjų darbų, pvz., graviravimo. Tačiau, jei parenkamas itin paprastas sprendimas, tuomet kaina gali būti labai maža.

Miestas, kuriame spausdinamos etiketės – tai Panevėžys. Čia įsikūrusi spaustuvė „Amalkera“, kurioje taip pat yra atliekamas įvairiausių leidinių dizainas ir spauda: knygos, žurnalai, katalogai, brošiūros, plakatai, skrajutės, lankstinukai, kalendoriai, darbo knygos ir dar daug visko. Specialistai dirba itin profesionaliai, tad yra užtikrinama aukšta kokybė. Juk naudojamos tinkamos ilgaamžės medžiagos ir gera technika.


Įgyvendinti projektai

Atsakysime į visus jums iškilusius klausimus

Susisiekite