Lankstinukai

Lankstinukai – spaudiniai, kurie skirti įvairiems tikslams: reklamuoti prekes ir / ar paslaugas; pranešti apie renginius, suteikti naudingos informacijos apie atitinkamus dalykus (pvz., jogos svarbą žmogui). Lankstinukas yra gana mažai kainuojanti populiarinimo galimybė. Kur, kada ir kiek jų išdalinti – reiktų gerai apgalvoti, bet tikrai nėra būtina visur, visiems ir nuolatos. Galima būtų pasirinkti atitinkamas vietas ir laikus bei auditoriją. Žmogus gavęs į rankas tokį leidinuką nespės taip greitai užmiršti lankstinuke esančios informacijos (palyginus su įrašu soc. tinkluose, kuris labai greitai pamirštamas). Tad verta pasinaudoti šia galimybe, jei norima, kad kuo daugiau žmonių sužinotų apie jūsų verslą.


Lankstinukų gamyba

Lankstinukų gamyba prasideda nuo maketo. Jis, beje, turi būti itin kokybiškai parengtas. Visų pirma, to reikia tam, kad būtų tinkamai sulankstyta. Visų antra, kad atrodytų įtraukiančiai ir informatyviai. Visų trečia, kad gerai atsispausdintų. Lankstinuko maketas ruošiamas pagal specialius tam skirtus maketavimo kriterijus, taisykles.

Lankstinuko maketas – galima jį daryti patiems, bet geriau patikėti profesionaliems maketuotojams. Todėl, kad jie žino, kaip tinkamai sudėlioti informaciją, kad ji ir atrodytų gražiai, ir būtų gerai atspausdinta. Tačiau ne tik dėl to. Dar reikalingas dizainas. Juk reklaminiai lankstinukai turi sudominti ir pritraukti kiekvieno žmogaus dėmesį, ypač, jei šis turėtų tapti potencialiu klientu.

Taip kad į maketą įeina ir dizainas, ir formatavimas, ir spalvingumas, ir kiti niuansai. Tad, jei vis dėlto norite mėginti būti maketuotoju, tai galite bandyti. Tačiau po to būtinai dar išsiųskite maketuotojui į spaustuvę. Jis patikrins ir, prireikus, pakoreguos, gal net patobulins maketą. Taip pat patars, kas ir kaip turėtų būti. Tik vertėtų iš anksto žinoti, jog reikės palikti užlaidas ir tinkamai tvarkyti nuotraukas. Taip pat padalinti tekstinę informaciją pagal svarbą ir „puslapius“ – juk lankstinukas bus perlenktas-sulankstytas keliose vietose. Tad būtina į tai atsižvelgti.

Jei nuspręsite, kad reklaminiai lankstinukai turi būti pagaminti profesionaliai – tuomet reikės atsiųsti visą informaciją, kurią norėtumėte matyti lankstinuke – tekstai ir nuotraukos. Taip pat reikėtų pateikti savo poreikius ir lūkesčius. Tačiau nereikėtų atsisakyti specialistų patarimų ir rekomendacijų dėl lankstinuko maketo ir jo dizaino. Todėl, kad jie puikiai žino, kaip padaryti taip, kad lankstinukas patiktų kiekvienam, į kurio rankas jis paklius.

Kad ir kas rengtų maketą – labai svarbu, kad jis gerai lankstytųsi – kaip ir suplanuota, kai buvo atliekamas maketavimas.

Lankstinukų spausdinimas

Lankstinukų spausdinimas – antrasis gamybos etapas. Tai bene svarbiausia dalis, nes lankstinukas turi būti atspausdintas ant gerai parinkto popieriaus, su aukšto lygio įranga ir sulankstyta tiek kartų ir tokia forma, kaip buvo suplanuota. Todėl spausdinimas irgi turėtų būti atliekamas spaustuvėje, bet ne patiems. Dėl to, jog tam reikalinga profesionali lankstinukų spausdinimui skirta technika. Ypač, jei kiekiai yra dideli.

Popierius. Nereikėtų galvoti, jog tiktų bet koks popierius. Jų yra įvairių rūšių, gali būti kreidinis ar nekreidinis, ar dekoratyvinis. Norint parinkti popierių – vertėtų išsiaiškinti, koks bus sulenkimas ir kiek jų bus – vienas, du ar daugiau.

Lankstymas. Lankstinukas tuo įdomesnis, kuo įmantriau jis yra sulankstytas. Lankstinukai gali būti sulankstomi įvairiais būdais – tiek vertikaliai, tiek horizontaliai. Paprasčiausias yra vieno lenkimo lankstinukas, bet jis nėra įdomus. Geriau kitokie variantai: dvigubas lenkimas – išsiskleidžiantis į abi puses; nestandartinis lenkimas (viena dalis didesnė, o kita mažesnė); įprastas lenkimas, kai viena pusė uždengia kitą; lenkimas, kuris primena armonikėlę arba kitoks – primenantis vartelius. Gali būti ir kitokių lenkimų – bet tai priklauso nuo kūrybinių ir spausdinimo galimybių.

Tad, jei yra galimybė, tai tikrai vertėtų į tai atkreipti dėmesį ir parengti tokį maketo dizainą, kad galima būtų daugiau kartų sulenkti. Žmonėms įdomiau žiūrėti į tokį lankstinuką, šitaip labiau įsitraukia ir susidomi pateikiama informacija.

Reklaminiai lankstinukai – kokia kaina?

Lankstinukų spauda – nėra brangi paslauga, net sakoma, jog tai gan pigus reklamos būdas. Tačiau, tai priklauso nuo daugelio dalykų. Vienokia lankstinuko kaina gaunasi, kai maketas parengiamas paties užsakovo. Tuomet belieka užmokėti tik už spausdinimą ir popierių – jei iš tikro maketas yra kokybiškas. Kitokia lankstinukų kaina yra, kai užsakomas maketas su dizainu ir spausdinimu. Dar gi lankstymas – paprastas ar sudėtingesnis. Taip pat įtakos turi ir popierius – kuo brangesnis parenkamas, tuo daugiau kainuoja. Tikslią kainą galėtų pateikti specialistai, kai gauna užklausą. Tačiau vertėtų labai tiksliai ir aiškiai surašyti ar net pasakyti, ko jūs pageidaujate, kokie norai ir lūkesčiai. Taip pat vertėtų aptarti ir galimybes – nes ne visada įmanoma įgyvendinti tai, ko prašo žmogaus vaizduotė, taip pat ir su finansais. Tačiau vis tiek verta išsakyti savo sumanymus ir idėjas. Todėl, kad šitaip gali gautis iš tiesų labai įdomus lankstinukas, kuris patiks kiekvienam, o joje esanti informacija sudomins ir naujasis klientas atsidurs jūsų „kišenėje“.

Panevėžys – šiame mieste yra spaustuvė „Amalkera“, kurioje dirba tikri profesionalai su aukšto lygio įranga. Joje galima užsakyti lankstinukų gamybą ir tai bus atlikta per kuo trumpiausią laikotarpį, o lankstinukai bus labai kokybiški ir gražūs.

Spaustuvėje spausdinami ne tik lankstinukai, bet ir kiti spaudiniai: brošiūros, skrajutės, plakatai. Taip pat ir leidiniai, pvz., katalogai ir žurnalai. Tad laukiame jūsų Panevėžyje arba nuotoliniu būdu – galite siųsti užklausas arba skambinti. Nesidrovėkite ir klauskite, rašykite. Mielai atsakysime ir patarsime bei įvykdysime bet kokį jūsų užsakymą. Juk tam ir esame – kad pagamintume tai, ko reikia jums!


Įgyvendinti projektai

Atsakysime į visus jums iškilusius klausimus

Susisiekite